“Sizin Perşembeniz” Sanatçı Atölyeleri

0
Harita yükleniyor...

Tarih/Saat
Date(s) - 08/06/2017
16:00 - 18:00

Mekan
İstanbul MODERN

Kategoriler


İstanbul Modern, yetişkinler için her ay bir perşembe günü ücretsiz olarak düzenlediği “Sizin Perşembeniz” Sanatçı Atölyelerinde sanatçılarla katılımcıları bir araya getirmeye devam ediyor.

Ülker sponsorluğunda gerçekleşen “Sizin Perşembeniz” Sanatçı Atölyeleri; sanatçıların yaratım süreçlerini ve sanatsal deneyimlerini katılımcılarla paylaştıkları atölye çalışmaları, kısa söyleşiler ve sanat uygulamalarından oluşuyor. Bu etkinliklerle ziyaretçilerini müzeyi, sanat yapıtlarını ve sanatsal üretim süreçlerini keşfetmeye davet eden İstanbul Modern, aynı zamanda sanatçıları tanıyarak, onlarla birlikte üretmenin kazandıracağı zengin deneyime kapı açıyor.

Ocak – Aralık 2017 aylarında düzenlenen etkinlik dizisi, farklı sanatçıların uygulayacağı, yetişkinlere yönelik on farklı program sunuyor.

 

ZEYNEP GÜNSÜR

8 Haziran 2017, 16.00-18.00                                                 

“Sizin Perşembeniz” sponsoru Ülker’in desteğiyle düzenlenen programda bu ay, sanatçı Zeynep Günsür yer alıyor. Hareket Atölyesi Topluluğu’nun kurucusu, sanatçı ve eğitmen Zeynep Günsür’ün yönetimindeki atölye çalışmasında katılımcılar, kimliklerinin alışılagelmiş tanımlarından ve kalıplarından sıyrılarak, küçük oyunlar eşliğinde bedensel deneyimleri paylaşıyor. Beden farkındalığı ve farklı hareket etme biçimleri üzerine eğlenerek ve yaparak düşünüyorlar. Katılımcılara bu atölye çalışmasına rahat ve esnek giysilerle katılmaları önerilir.

 

Bilgi ve rezervasyon için

veya 0212 334 73 41

Leave A Reply