HIGHWAY’de “Grup atölyeSAK” KARMA RESİM SERGİSİ

0

“atölyeSAK Sanat Grubu” üyeleri, eserlerini Highway Sanat Galerisinde

açtıkları karma bir sergi ile sergiliyor..

Resim çalışmalarını “Grup atolyeSAK” olarak sürdüren ve Ressam Şenol SAK yönetiminde

çalışmalarını sürdüren grup üyeleri, yeni ürettikleri eserlerini görücüye çıkardı.. Değişik yaş ve

meslek gruplarından oluşan resimseverlerin oluşturduğu grup üyeleri ürettikleri çalışmaları, zaman
zaman Bolu veya değişik şehirlerde açtıkları sergilerle sanatseverlerle paylaşıyor.. Ağırlıklı olarak yağlıboya tekniğinde üretilen çalışmalarda figür, Peysaj ve natürmort konuları öne çıkıyor..

Bu yeni sanat sezonunda ilk karma sergilerini açan grup üyelerinin bu sergisinde; Naciye BOZACIOĞLU, Irmak MURATOĞLU, Burçin MURATOĞLU, Türkan YILMAZ, Seher YURTTAŞ ALTUNAY, Aysel KUYAR, Özlem AĞDEMİR ve hocaları Şenol SAK’ın eserleri yer alıyor..

Sergi hakkında bilgiler veren, Ressam Şenol SAK, “Highway Alışveriş Merkezi, özellikle il dışından gelen ve transit geçen yolcular için önemli bir uğrak yeri.. Burayı gün boyunca değişik kesimlerden çok sayıda insan ziyaret ediyor, eğlenmek ve dinlenmek için mutlaka uğruyor..

Bizlerde, atölyeSAK Sanat Grubu üyeleri olarak yıl boyunca, değişik konu ve tekniklerde sürdürdüğümüz çalışmalarda ürettiğimiz eserleri Bolu ve çevre illerde sergiliyoruz.. Bu sergi bizim grup olarak Highway Sanat Galerisi’nde açtığımız üçüncü Karma Sergi.. Burada açtığımız sergiler sayesinde daha çok sanatsevere ulaşıyor ve eserlerimizi tanıtabiliyoruz.. Yeni sergimize de, tüm sanatseverleri bekliyoruz”.. dedi..

Sergi, 02 – 10 Kasım 2015 tarihleri arasında Highway Outlet Alışveriş Merkezi-Sanat

Galerisi’nde görülebilir..

Comments are closed.