“KEMER SANAT GÜNLERİ”

0

SANAT YOLU GRUBU SANATÇILARI Resim, Heykel,Seramik ,Fotoğraf gibi farklı disiplinlerin bir arada sergileneceği “KEMER SANAT GÜNLERİ” adlı sergi ile 25 Nisan – 29 Nisan 2017 tarihlerinde Kemer Sanat Sokağında olacaklardır.

Türkiye’nin farklı köşelerinden Kemer’ e gidecek olan sanatçı ve yakınları beldeye turizm açısından da canlılık getireceklerdir. Serginin düzenlenmesinde emeği geçen,aynı zamanda kendileri de ressam olan Feryal Taneri ve Sibel Tetik’in girişimleriyle düzenlenen bu etkinliğe,her yönü ile dünyanın sayılı turizm cennetlerinden olan Antalya’nın güzide ilçesi Kemer’in Belediye Başkanı Sayın Mustafa Gül Kemer’in kapılarını sanatçılara açmış ve büyük katkılar sağlamıştır.
Sergiye Türkiye’nin çeşitli illerinden katılan sanatçılar bir taraftan eserlerini tanıtma imkanı bulurken diğer taraftan da bu güzel ilçede begonvil ve portakal çiçeği kokuları ile bezenmiş sokaklarını, tarihi ve kültürel yerlerini gezme fırsatı bulacaklardır. Sergi açılış kokteyli 25 Nisan 2017 saat 15 30 Yer Kemer sanat sokağı Katılan sanatçılar; ( harf sırası ile) Ali Adamoğlu,Ayşegül Şibiroğlu Bersen Özkan,Billur Vodina, Ebru Dede,Elmas Dönmez,Elmaz Dönmezer,Feryal Taneri,Mehtap Cömert,Mehmet Coşkun,Meltem Uzgan,Mine Talu,Nagehan Elibol, Nezihe Gökçe,Nurdan Koc,Oya Şener Özge İzğiş,Pınar Katırcıoglu,Salime Kaman,Setenay Sezer,Seyhan Demir,Sibel Tetik,Şerif Günyar,Tolga Ertem,Türkan Yalçınkaya,Veli Sapaz,Vera Bahar,Vildan Özgül,Vural Yıldırım

Feryal Taneri www.feryaltaneri.com

Comments are closed.