“ MOR KAFTANLA BİLMEK İSTEYEN YOLA ÇIKAR ”

0

“ MOR KAFTANLA BİLMEK İSTEYEN YOLA ÇIKAR ”
Çağdaş ve Geleneksel Karma Resim Sergisi

Son dönemde seçkin sanat projelerine ortak imza atan Piece of ART PR&Gallery ile Mor Kaftan Sanat Galerisi; çağdaş ve geleneksel sanatın önde gelen sanatçılarının eserlerinden oluşan karma resim sergisini sanatseverlerle buluşturuyor.

21 Şubat – 01 Mart 2017 tarihleri arasında Cemal Reşit Rey Konser Fuaye Alanlarında sanatseverlerin beğenisine sunulacak resim sergisinde; 20 çağdaş, 16 geleneksel toplam 36 sanatçının, yaklaşık 100 eseri yer alacaktır.

Serginin açılışı 21 Şubat 2017 günü saat: 16:00’da gerçekleştirilecektir.

Serginin küratörlüğünü yapan Mor Kaftan Sanat Galerisi ile Piece of ART PR&Gallery’nin yöneticileri sergi hakkındaki görüşlerini şu şekilde aktardılar. :

“ Bu sezon Mor Kaftan ve Piece of Art olarak; fark yaratan, kalite ve seçkin projeleri sanatseverlerle buluşturduk. “MOR KAFTANLA BİLMEK İSTEYEN YOLA ÇIKAR” isimli karma resim sergisinde; eserleriyle projemizi onurlandıracak değerli hocalarımızı ve sanatçılarımızı, sanatseverlerle buluşturma ayrıcalığına sahip olmaktan gurur duyuyoruz. Çağdaş ve geleneksel resim sanatının çok değerli hocalarının eserlerinin yer aldığı sergide, sanatsever dostlarımızı ağırlamaktan keyif alacağız. ”

01 Mart 2017 tarihine kadar Cemal Reşit Rey Konser Fuaye alanında sergi ziyaret edilebilir.

Cemal Reşit Rey Konser Fuaye Alanları
Harbiye Mah. Dar’ül Bedayi Cad. No.:6 Şişli- İstanbul
Tel: (0212) 231 51 03

Comments are closed.