“NE UZAK, NE YAKIN” Kişisel Sergi

0

SELMA GÜRBÜZ “NE UZAK, NE YAKIN” ADLI SERGİSİ İLE 11 AĞUSTOS 2018 TARİHİNDEN İTİBAREN MİNE SANAT GALERİSİ BODRUM YALIKAVAK MEKANINDA

Mine Sanat Galerisi Bodrum Yalıkavak mekanında Sanatçı Selma Gürbüz’ün “Ne Uzak, Ne Yakın” adını verdiği kişisel sergisiyle yaz sezonu programına devam ediyor.

“NE UZAK, NE YAKIN”
“NE UZAK, NE YAKIN”

11 – 30 Ağustos 2018​​ ​tarihleri​ ​arasında​ Mine Sanat Galerisi Bodrum Yalıkavak mekanında ​gerçekleşecek “Ne Uzak, Ne Yakın” isimli​ ​sergi,​ sanatçı ​Selma Gürbüz’ün​ ​farklı dönemlerinden bir seçkiyi izleyicilere sunuyor.

Türkiye’nin önde gelen çağdaş ressamlarından biri olan Selma Gürbüz, içerik ve üslup bakımından çağdaşları arasında farklı bir yere konumlanmıştır. Sanatçının zengin çağrışımlarla dolu stilize figür ve formları kolektif kültürel anılara dayalı bir çeşit hikaye kurgusu oluşturur. Sanatçının büyük ölçekte tuval işlerine yer verdiğimiz sergide, sanatçının güçlü hayal gücüyle kurguladığı, masalsı, mitolojik hikayeler içeren çalışmaları izleyici ile buluşuyor.

Selma Gürbüz “Ne Uzak, Ne Yakın” adlı kişisel sergisi 11 – 30 Ağustos 2018 tarihleri arasında Mine Sanat Galerisi Yalıkavak Bodrum mekanında izlenebilir. Açılış kokteyli 11 Ağustos 2018, Cumartesi Günü, Saat: 19:00’da, Mine Sanat Galerisi Yalıkavak Bodrum mekanında, sanatçımızın katılımıyla yapılacaktır. Tüm sanatseverler davetlidir.

Mine Sanat Galerisi Bodrum Yalıkavak

Yalıkavak, Merkez Mah. Çökertme Cad. Özkan Sok., Yalıkavak Marina, Bodrum / MUĞLA

Tel: +90 (536) 553 50 66 / +90 (543) 816 10 34 E-posta: info@minesanat.com

Comments are closed.