SANAT, HAYATIN TAM İÇİNDE

0

OFİSTE SANAT

Kandemir Sigortanın sahibi Ercan Kandemir’in sanata ev sahipliği yaptığı proje Ofiste Sanat, 2010 yılından itibaren görsel sanatlar alanında birbirinden değerli sanatçıların eserleriyle sanatseverleri buluşturmaya devam ediyor.

Ofiste Sanat
Ofiste Sanat

Bu projenin Sanat Danışmanlığını, Nalan Kumlalı Atahan yürütüyor.
Ofiste sanatın hedefi; sanatı hayatın içerisine taşıma çabası, aynı zamanda günlük hayat mücadelesi içinde sergileri izlemek için vakit ayıramayan sanatseverleri alışılmışın dışında bir ortamda buluşturmaktır.
Sanat eserleri, ofis ortamında sergileniyor.
Bu nedenle projenin adı; “Ofis’te Sanat’’.Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Öğretim Elemanlarından,

Arzu PARTEN, Ceyhun TOPÇU, Metin KAR, Osman ODABAŞ, Serpil ŞAHİN, Şeniz KABADAYI Ofiste Sanat Nisan Seçkisi Sergisi İzmit’li Sanatseverler ile buluşuyor.

Ofis’te Sanat 35, Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Öğretim Elemanları ofiste sanat nisan Seçkisi Disiplinlerarası Sergisinine ev sahipliği yapıyor.
Toplumun sanat alanındaki ihtiyaçları doğrultusunda, çağın getirdiklerinin ve beklentilerinin farkında olarak çözüm önerileri geliştirebilen, araştıran, sanatsal ve estetik yönü güçlü, eleştirel yönü kuvvetli, kendini ifade edebilen, yaratıcılığı ve üretkenliği benimseyen eğitim felsefesiyle geleceğin sanatçı adaylarını yetiştiren, birbirinden değerli öğretim elemanlarının sanatsal çalışmalarının sergilendiği Ofiste Sanat Nisan Seçkisi disiplinlerarası sergi ile toplumumuza sanatsal anlamda katkı sağlamaktayız.

Nalan Kumlalı Atahan
Sanat Danışmanı

Comments are closed.