Tortu Projesi

0

“Tortu Projesi”, Armoni Sanat Galerisi – Platform A ve Kavaklıdere Şirketler Grubu iş birliğinde gerçekleştirilmektedir. Farklı disiplinlerden gelen 25 sanatçının, meşe şarap fıçılarını sanat ile yeniden hayata geçirmesi oldukça heyecan verici.

 

Çizgilerini tuvaller üzerinde ya da farklı malzemeler ile yarattıkları heykellerinde görmeye alışık olduğumuz sanatçılarımız, bu sefer bambaşka bir mecrada çıkıyor karşımıza. Tortu Projesi kapsamında birer sanat eserine dönüştürülen fıçıların Kavaklıdere koleksiyonunda yer alacak olması, Kavaklıdere’nin sanata, sanatçıya, sanatsevere verdiği destek bizler için çok heyecanlı ve onur verici. İnanıyoruz ki bu güzel proje sizleri de çok heyecanlandıracak.

Ayrıca 25 sanatçımız için 55 cm çapında yuvarlak tuvaller hazırladık ve aynı coşku ile sanki fıçının kapağına çalışırmışçasına bir de o tuvallere hayat vermelerini istedik. Böylece bu özel projeyi yıllarca evlerine misafir etmek isteyen izleyiciler için harika eserler çıktı ortaya. 24 Kasım-13 Aralık 2018 tarihleri arasında bu deneyimi paylaşmak için siz sanatseverlerle Platform A’da buluşuyoruz.

Platform A Sanat Galerisi Taurus AVM Asma Kat

info@platformarmoni.com

Comments are closed.