Piece of ART News ve Vesaire Sanat Galerisi işbirliği ile hazırlanan ve Demsa Group tarafından desteklenen “Sanat Vitrinde projesi 25 Nisan 2019 tarihinde Galeries Lafayette Emaar Square Mall’da gerçekleştirilecek lansman ile sanatseverlerin beğenisine sunulacaktır.

Dünyaca ünlü birçok markayı Türk tüketicisinin beğenisine sunan Demsa Group, 2019 İlkbahar/Yaz sezonuna yeni bir projeyle başlıyor. Müşterilerine, sanat eserleriyle dolu vitrinlere bakmanın keyfini yaşatacağı yepyeni bir konseptle karşımızda…

Piece of ART News ve Vesaire Sanat Galerisi işbirliği ile hazırlanan  “Sanat Vitrinde” projesi ile tablo, heykel ve çini gibi farklı formlardaki sanat eserlerini Harvey Nichols, Galeries Lafayette ve Brandroomvitrinlerinde moda ile buluşturuyor. Demsa Group sanatı ve Türk Sanatçıları destekliyor, sanatı ulaşılabilir kılmak amacıyla bu proje için bir araya gelen sanatçılara vitrinlerini açarak onlara destek oluyor.

Demsa Group vitrinlere yerleştirilen sanat eserleriyle, hem sanatı herkes tarafından görünür kılacak hem de kendi vitrinlerini daha ayrıcalıklı hale getirerek sanatı günlük hayatın içerisinde görünür kılarak dikkat çekmeyi hedefliyor. Sanat eseri estetiktir, değerlidir, kalıcıdır ve tekdir, vitrin düzenlemeleriyle,  marka esere, eser markaya değer katacaktır.

Projede eserleriyle yer alan sanatçılar ve vitrinde sergilenen eserler hakkında bilgi almak isteyenler için iletişim imkanı da tanınan projede, ürünler, sanat eserleriyle, sanatçılar da sanatseverlerle buluşturulacak.

Bu projeyle bir araya gelen sanatçılar: Akın Ekici, Dilşad Atasoy, Ekin Yüksel, Emel Gemici, Funda İyce Tuncel, Günsu Saraçoğlu, Hülya Küpçüoğlu, Kadir Öztoprak, Mehmet Emin Erdoğdu, Nezihe Gökçe,  Orçun İlter, Serdal Kesgin ve Seren Ceren Asyalı’nın ortak amacı ise sanatın daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlamak.

“Sanat Vitrinde” projesinde yer alan eserler Mart- Haziran ayları arasında Harvey Nichols Kanyon, Galeries Lafayette Emaar Square Mall ve Brandroom Nişantaşı mağazalarında sizleri bekliyor!